SPIKE BORDO SAKSI VE DRACAENA MARGINATA

Özgüvenin ve liderliğin temsilcisi olan bordo rengin muhteşem cazibesiyle Spike serisi Bordo Saksı içerisinde Dracaena marginata
Stok Durumu: Stokta var
Tasarımcı: Seher Çınar
SKU: css111
89,00 ₺

Özgüvenin ve liderliğin temsilcisi olan bordo rengin muhteşem cazibesiyle Spike serisi Bordo Saksı içerisinde Dracaena marginata; evinize, oturma odanıza, balkonunuza, ofisinize eşsiz bir dekoratif görünüm katacak.

Saksı Özellikleri:
Saksı yüksekliği: 10,6cm
Saksı iç çapı: 10,8cm
Saksı dış çapı: 18cm
Kare Saksı Tepsi: 14,8cm
Saksı Materyali: Taş Saksı

Çiçek Özellikleri:
Dracaena marginata Boyu: Ortalama 40-60 cm uzunluğunda tek kök olarak gönderilecektir.

Anavatanı Madagaskar olan Dracaena Bordo, mor, ve koyu yeşil yapralarının asil duruşuyla bulunduğu ortama renk katar.

Doğru ışık ve doğru sulama şartlarında kolayca yetiştirilebilen, yaprak dökmeyen özel bir bitki olan Dracaena marginata uzun yıllar yaşayabilir ve 4-5 metre olgunluğa kadar ulaşabilir.

Kapalı mekanlardaki yeni eşyalardan çıkan zehirleyici formaldehit gazını emerek havayı temizleyen Dracaena marginata havadaki faydalı olmayan gazları temizleyen bitkiler arasında en etkili türlerden biridir.

Dracaena marginata çiçekleri direk Güneş ışığını sevmezler ancak direk Güneş ışığı almayan bol ışıklı ortamları severler.

Özel ve nadir bir tür olan Dracaena marginata yüksek drenaj özelliğine sahip, torf, vermikülit ve pomza karışımlarından oluşan bol mineralli topraklarda daha hızlı gelişim sağlarlar.

ÖzelliklerÜrün Özelliği
SERİSPIKE SERİSİ
RENGİ
 
MATERYALTaş
BOYUTUBÜYÜK